Наша дружня команда

Любава

засновниця центру, логопед, спеціаліст з альтернативної комунікації

___________________

Закінчила НПУ ім. Драгоманова за спеціальністю «Корекційна психопедагогіка та логопедія».

Пройшла курс: «Сучасні технології фізичної реабілітації дітей з ТПМ. Особливості та методика проведення логопедичного масажу». Брала участь в семінарі-практикумі «Запуск речи у неговорящих детей от нуля до связной речи», «Формирование речевых инструментов общения у детей с нарушениям коммуникации»; «Организация и содержание занятий по активации речи и коммуникации у детей с РАС», у навчальних програмах «Логоритміка для педагога та психолога». Прослухала учбові вебінари М.І. Линської, Т. Г. Візиль, Т. Н. Новікової-Іванцової та ін. Прослухала освітній курс з лікувальної педагогіки. Закінчіла ліцензійовані курси навчання методу альтернативної комунікації PECS.

21742891_492000571166944_207276626855927413_nОльга

корекційний педагог, координаторка соціально-адаптуючих груп

_________________

Закінчила  НПУ ім. Драгоманова за спеціальністю «Корекційна освіта» та здобула кваліфікацію вчителя-дефектолога; психолога соціально-реабілітаційних закладів для осіб з особливостями психофізичного розвитку.

Брала участь в семінарі-практикумі «Речевой старт у неговорящих детей», «Организация и содержание занятий по активации речи и коммуникации у детей с РАС», DIR/FLOORTIME (Вводный курс DIR101), «Сенсорная интеграция в работе с детьми с особыми потребностями».

Хоче бути не просто вчителем, а другом, який завдяки своєму вмінню, зможе допомагати підростаючому поколінню розвиватися.

20431390_422471854813603_6113476976786382420_nІрина

логопед, арт-терапевт

___________________

Закінчила НПУ ім. Драгоманова за спеціальністю «Логопед, практичний психолог».

Пройшла курси сучасних інноваційних технологій з арт-терапії у роботі практичного психолога; навчалась за програмою: «Казкотерапія». Брала участь в семінарі-практикумі «Школи ігрової логопедії» «Формирование речевых инструментов общения у детей с нарушениям коммуникации».  Прослухала учбові вебінари М.І. Линської, Т. Г. Візиль, Т. Н. Новікової-Іванцової та ін.

Принцип роботи з дітьми: «Легко та із задоволенням.  Кожен день — це можливість прожити його максимально усвідомлено».

2017-09-24 05.03.45 1

Анна

логопед, спеціальний психолог

_______________________

Освіта: НПУ ім.М.П.Драгоманова за спеціальностями «Логопедія та спеціальна психологія», «Тифлопедагогіка та психологія».

Приймала участь в семінарах: «Основы М.А.Р. метода» М.І.Линскої, «Алалия. Современные подходы к диагностике и коррекции» В.В.Тищенко, «Повышение коммуникативных навыков у детей с нарушением речи». Прослухала навчальні вебінари Т.Н.Новікової-Іванцової, Н.А.Шишкіної та ін.

«Хочу допомогти дітям пізнати чудовий світ. Пишаюсь та захоплююсь кожним досягненням дитини.».